Prosinec 2011

Dárečky

26. prosince 2011 v 15:29
Moc se omlouvám že sem tu přes Vánoce nebyla. K Vánocům jsem dostala :
Laky na nechty
Tašku přes rameno
CD
Náušnice
Oblečení
A pak ještě nějáký malý drobnosti.
A co jste dostali vy? :) ♥
____________________________________________________________________

Před chvílí jsme byli u babičky a u dědy. Tam jsme si rozbalili dárky a pak
jsme za chvíli jeli domů,protože bydli moc daleko. Od ich jsem dostala :
Peníze
Oblečení
zlatý řetízek

Vánoční pohádky

23. prosince 2011 v 10:21
Tento rok skoro žádný pohádky nedávají, kvůli Václavovi Havlovi. To je škoda. Zrovna měli dávat ty nejlepší :). Dneska budeme zdobit stromeček. V pokojíčku máme taky malinkej stomeček,ale nesvítí žárovky. Už se nemůžu dočkat zítřka. Zítra se nesmí nic jíst aby sme viděli zlatý prasátko. Ale já stejnak žádný nevidím :D. http://www.youtube.com/watch?v=jqm63JTUp54


Škola <3

21. prosince 2011 v 14:13
Včera nám učitelka říkala že nepojedeme do kina a dneska nám říkala že pojedeme :/ :D. Zíta si 1. hodinu budeme rozdávat dárky a 2. budeme uklízet třídu a pak v půlce jedeme ze třídou + se sedmáka do kina a pak do knihovny. Co kupujete holkám ze třídy? Potřebuju inspiraci :PP :)
Vánoce !

19. prosince 2011 v 14:42

5 dní do Vánoc

Takže chtěla bych hlavně aby si to přečetli affs. O Vánocích si mamka moc nepřeje abych chodila na pc takže o Vánocích nebudu na blogu.Jinak zítřek nějak >zkusím< přeřít.Ve středu jdu na vystoupení ségře.Ve čtvrtek jedeme ze školou do knihovny a pak jdeme do kina na Alvin a chimpunkové 3. A v pátek konečně volno. :P A pak jsou Vánoce! :P:) :)

Nákupy dárků

18. prosince 2011 v 16:31
Dneska jsme byli v Třebíči dokupovat ještě dárky. Takže sme vstávali už v 7 aby bylo místo na parkovištích. Je to strašný už takhle ráno a parkoviště plný. A to ještě pojedeme den před Vánocema. Jsme byli v Kauflu. Mají dobrej výtah :D . Jinak dneska už se budou zapalovat čtyři svíčky :).
→ Nuda

17. prosince 2011 v 16:20
Zrovna si ruším lidé.cz a libko ... stejnak tam moc nechodím. :) Za 2 hodiny jdu do divadla. Aspoň se nebudu doma nudit :( . Dneska mám zase nějákou špatnou áladu. Doufám že na Vánoce už to bude lepší .. a už máte nakoupený dárky? Já nestíhám ;( . V pondělí jedu do Třebíče nakupovat dárky holkám ze třídy . :)) A teď se jdu dívat na Tv budou tam dávat pět dětí a to :)

Sněží <3

16. prosince 2011 v 14:14
→ Sněží :) Konečně. To je super jak všichni mají na facebooku v statusu že sněží ;D Už se docela těším na zimu. Dárky už mám taky nakoupený akorát ještě něco ségře :) . Zabalování dárků nechám na mamce ještě bych to pokazila :). Tyhle písničky jsou prostě super <3 http://www.youtube.com/watch?v=ds6oTHYmqRc , http://www.youtube.com/watch?v=IW5SL2lsUUA :))

Affs

14. prosince 2011 v 16:50
Chceš být affs?
1) Přezdívka
2) Blog
3) Proč ?
4) Budeš dodržovat pravidla ?
Pravidla :
1.) Budeš obíhat alespoň 2.3x za týden
2.) Nebudeš psát komenty typu : ''Ahojky,obíhám'' apod. Budeš psát komenty k článku.
3.) Když budeš mít pozastavený blog,nebo pojedeš na dovolenou či cokoli jiného kdy nebudeš moct obíhat,nahlásíš mi předem do komentářů.
Já obíhám každý den,pokud to jde.Když né každý den,tak alespoň za dva dny :).
Doufám,že se mi vás sem přihlásí hodně :).

Animace <3

13. prosince 2011 v 14:52
Ty animace jsou prostě úžasný


Jaký se vám líbí nejvíc? :)

>Škola<

11. prosince 2011 v 15:29
Zítra se mi vůbec nechce do školy ,ale to asi každýmu. Ještě se musím učit na dějepis což se mi vůbec nechce. Pondělí já nesnáším. Zítra vychází služba na mě! To mě tak štve. V matice děláme geometrii ta mi vůbec nejde. Snad to přežiju :D Dneska moc dobrou náladu nemám. Roztomilý http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf :D